O mnie

W swoim życiu miałam przyjemność pracować nad wizerunkiem setek kobiet i były to dla mnie wyjątkowe spotkania, które pozwoliły mi poznawać wspaniałych ludzi i robić to co naprawdę lubię. Kocham swoją pracę, lubię pomagać kobietom wykorzystywać ich atuty i sprawiać, aby czuły się piękne. Make-up to nie tylko dobieranie odpowiednich kolorów czy kosmetyków, to przede poznawanie oczekiwań oraz charakteru drugiej osoby, tak aby makijaż nie był maską, ale podkreśleniem tego, co jest atrakcyjne w każdej kobiecie. Idealny make-up nie zagwarantuje sukcesu, ale doda pewności siebie, sprawi, że poczujesz się szczęśliwa i piękna we własnej skórze.

Jestem marzycielką…

Głęboko wierzę w to, że wszystko co w życiu wielkie, piękne i wyjątkowe zaczyna się od marzeń. Trzeba je tworzyć, pielęgnować, realizować i trzeba o nie walczyć. Spełniam swoje marzenia! Nie szczędząc sił, wytrwale i konsekwentnie za nimi podążam i obserwuję jak na moich oczach się urealniają, po prostu stają się częścią mojego życia.

Jestem perfekcjonistką…

Makijaże, warsztaty czy moja kolekcja rzęs – proponuję wyłącznie usługi i produkty najwyższej jakości, spełniające najbardziej wyśrubowane standardy, skrojone „na miarę” potrzeb osób o wyrafinowanym guście, których nie zadowalają rzeczy „dobre”, a najlepsze, znakomite, rewelacyjne. Wiem czego oczekują moje klientki i wyłącznie takiej klasy usługi i produkty im oferuję.

Jestem makijażystką…

Makeup to połączenie magii i ciężkiej pracy. Jestem bardzo młodą osobą, pełną entuzjazmu i werwy, a jednocześnie mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem i sporą intuicją, które sprawiają, że moje prace są zauważane i pożądane przez szerokie grono osób. Jestem zafascynowana nowoczesnymi trendami w świecie wizażu, obserwuję je, inspiruję się nimi, nie zapominając o mojej największej pasji, którą jest kreowanie własnego, innowacyjnego, niepowtarzalnego stylu makijażu.

Dziękuję za zainteresowanie i zaufanie

Poznajmy się

Anna Wrzodak – Makeup Artist

BEZPŁATNA WYSYŁKA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 200 PLN Zamknij